Skontaktuj się z nami!

Piszecie do nas w wiadomościach, wysyłacie swoje propozycje książek lub prosicie o połączenie z działem marketingu – otóż, my te wszystkie działy mamy pod dwoma parami rąk, bo prowadzimy Sto Stron tylko we dwoje (choć z entuzjazmem dziesięciorga)!

Nazywamy się Julita Pasikowska-Klica oraz Paweł Klica. Prywatnie jesteśmy małżeństwem, zawodowo – odkąd sięgamy pamięcią, działamy w kulturze oraz mediach.

Bajkochłonka
recenzentka książek

Julitę dodatkowo możecie kojarzyć ze strony bajkochlonka.pl , gdzie od wielu lat pisze o książkach dla dzieci oraz młodzieży.

Jak wygląda nasz podział obowiązków w wydawnictwie? Paweł jest tym od trudnej, papierkowej roboty, składu książek, przygotowania plików do druku i noszenia ciężkich kartonów 💪🏻 Julita wymyśla tysiąc koncepcji na minutę, czuwa nad treścią i finalnym wyglądem książki, nawiązuje współprace, zajmuje się finansami oraz promocją.

Wydawnictwo Sto Stron to nasza wielka pasja. Zależy nam na tym, żeby przygotowywane przez nas książki były piękne, poruszały ważne zagadnienia, przełamywały tematy tabu i przede wszystkim – kipiały od kreatywności! Bardzo się cieszymy, że są osoby, które śledzą nasze poczynania już od samego początku. To dodaje skrzydeł i utwierdza nas w przekonaniu, że warto robić to, co powiada nam intuicja!