Seria kartonówek dla najmłodszych o polskich ptakach z onomatopejami!

[mkdf_image_gallery type=”slider” enable_image_shadow=”no” image_behavior=”zoom” space_between_items=”extra” slider_loop=”yes” slider_autoplay=”yes” slider_padding=”no” slider_navigation=”yes” slider_pagination=”yes” images=”52985,52982,52983″]

ilustracje: Marta Żylska

onomatopeje: Tomasz Samojlik

koncepcja: Julita Pasikowska-Klica

konsultacje głosów: dr Romuald Mikusek

skład: Paweł Klica

kategoria wiekowa: 1+

rok wydania: 2021

ISBN 978-83-953083-4-5, ISBN 978-83-953083-5-2

cena detaliczna: 29,90 zł (za jedną część)

każda książka w twardej oprawie z pogrubionymi stronami, zaokrąglone rogi, 150 x 150 mm, 12 rozkładówek, 24 strony

PATRONAT:

PARTNER:

Sklep z ptaszkami

Baw się z dziećmi odczytując na głos dźwięki ptaków! Spróbuj naśladować ich głos, głośność oraz osobowość. ,,Ptasie trele” to książki zachęcające do częstszego spoglądania w górę. Pozwalają dzieciom już od pierwszych lat życia zwracać uwagę na przyrodniczą różnorodność i są doskonałym wstępem do świata ornitologii. Dzięki żywym barwom ptaków zamieszkujących polskie miasta, wsie i lasy, oglądanie książek pobudza zmysł wzroku i pozwala na wspólną zabawę z kolorami.

 

,,Ptasie trele cz. 1″ oraz ,,Ptasie trele cz.2 ” to zbiór 24 polskich ptaków ujętych w 2-częściowej, kartonowej serii dla najmłodszych odbiorców. Realistyczne portrety ptaków akwarelami wykonała artystka Marta Żylska, a onomatopeje pod okiem ornitologa dr Romualda Mikuska zinterpretował znany rysownik oraz przyrodnik Tomasz Samojlik.

 

Kupując te książki wspierasz Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Złotówka z każdego egzemplarza przekazywana jest na działalność Stowarzyszenia.