Ebook: W kim zakochał się Księżyc

29,90 

formaty: .epub, .mobi, .pdf

wielkość pliku: 41,2 mb

 

 

tekst: Julita Pasikowska

ilustracja okładkowa: Gabriela Dec

redakcja: Sylwia Chojecka

forma wydania: ebook

kategoria wiekowa: 6+

rok wydania: 2019

ilość stron pdf: 62

ISBN: 978-83-953083-0-7

 

Księżyc nie wie czym jest miłość. Będąc zupełnie sam w wielkim kosmosie czuje się samotny. Pewnego dnia odwiedza go przybysz z Ziemi i wtedy zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy!

 

,,W kim zakochał się Księżyc” to bajka filozoficzna, która w prostych słowach tłumaczy to, co wcale nie jest proste. Na przykładzie bohaterów pokazuje, jak to jest zakochać się bez wzajemności, czym jest odwaga i poświęcenie, oraz dlaczego warto wierzyć w moc życzeń.

 

Polecamy ją dla dzieci od 6 do 15 lat.

 

Cytat z książki:

 

,,Księżyc zorientował się, że i on powinien już wracać, ale był tak przejęty wydarzeniem z Kometą, że nieco się zagapił. Kiedy niebo prawie zupełnie już pojaśniało, a on wciąż tkwił na samym jego szczycie, zauważył coś dziwnego.”

 

———————-

➡️ Po zakupie ebooka otrzymasz jednorazowy link do ściągnięcia pliku w formacie .zip. Możesz go rozpakować wieloma darmowymi programami na wszystkich systemach operacyjnych. W folderze znajdziesz ebooka w trzech formatach, w zależności od tego, gdzie chciałbyś/chciałabyś go przesłuchać. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu na redakcja@wydawnictwostostron.pl